Кличко: Учасники Євромайдану перебувають у Будинку профспілок та приміщенні КМДА на законних підставах

08.12.2013 17:26

Учасники акцій протесту на Майдані Незалежності перебувають у приміщеннях Будинку профспілок та КМДА на законних підставах. Про це Віталій Кличко заявив у листі-зверненні до директора Бюро демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ Янеза Ленарчича.

«Ми високо цінуємо роль БДІПЛ у просуванні демократичних норм і стандартів у ході виборів, які відбувались в Україні. Знаючи це, ми були дуже здивовані і розчаровані вашою заявою, поширеною інформаційним агентством УНІАН. У ній ви назвали вимогу влади «звільнити громадські будівлі, захоплені протестувальниками», як «абсолютно законні», - наголосив Кличко у зверненні до Ленарчича.

Лідер «УДАРу» зазначив, що протестувальники займають лише дві громадські будівлі: Будинок профспілок і будівлю Київської державної адміністрації. «Комітет Національного Опору використовує Будинок профспілок тимчасово на підставі договору оренди, укладеного з власниками. Будівля КМДА знаходиться в муніципальній власності, а це означає, що вона належить громаді Києва, яка може використовувати її, коли це необхідно. В даному випадку, члени спільноти, які беруть участь у демонстраціях, використовують її, щоб обігрітись і перепочити», - зауважив Кличко, додавши, що протестувальники всередині будівлі не перешкоджають посадовим особам Київської адміністрації у виконанні своїх обов'язків.

«Ви б змогли самі це побачити,  якщо б відвідали будівлю Київської міської державної адміністрації. Ви також могли б отримати роз'яснення щодо законності наших дій, якби звернулись до представників Комітету Національного Опору», - звернувся лідер «УДАРу» до Ленарчича.

Кличко додав, що незважаючи на складні погодні умови, мільйони українців зібралися у різних частинах країни на захист свого європейського вибору, демократичних цінностей і стандартів, проти їх порушень і обмежень. «Ми сподіваємося, що ми можемо розраховувати на подальшу солідарність демократичних сил в Європі, в тому числі від БДІПЛ», - зазначив Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини