Палатний: Режим Януковича втратив свою легітимність в Україні та світі

12.12.2013 11:06

Спроба силового розгону Майдану і направлення спецпідрозділів МВС проти мирних демонстрантів – останній аргумент чинної влади. Про це заявив заступник голови партії «УДАР», народний депутат України Артур Палатний.

Він зауважив, що влада брутально примушує правоохоронців іти на штурм мирних громадян, залякувати людей кримінальними справами, проте силовики поступово починають усвідомлювати, що спротив українського народу є набагато сильнішим і масштабнішим.

«Влада розгублена і перебуває у стані паніки. Переконаний, невдовзі настане той момент, коли подальша демонстрація сили не матиме сенсу, оскільки рядові правоохоронці будуть масово відмовлятися виконувати злочинні накази влади і припинять насилля. Щиро вражений згуртованістю громадян у відстоюванні своїх прав і свобод та висловлюю свою подяку киянам, народним депутатам, журналістам – усім тим, хто вдень і вночі захищає Майдан та виборює своє право на краще життя», - зазначив Артур Палатний.

За словами політика, дії нинішньої влади відкрито засуджують дипломати Європи і США, які обіцяють адекватно реагувати на будь-які недемократичні та протиправні кроки українських чиновників. «Це означає, що режим Януковича втратив свою легітимність  серед українських громадян та міжнародної спільноти і впевнено рухається до застосування проти себе персональних санкцій», -  впевнений народний депутат.

Артур Палатний наголосив, що для виходу із політичної кризи, яку своїми безглуздими діями спровокувала владна вертикаль, президент Янукович повинен нарешті почути голос народу і негайно виконати першочергові вимоги – звільнити усіх затриманих мітингувальників, притягти до відповідальності винних за побиття людей та відправити увесь склад уряду у відставку.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини