Кличко: Реформи в Україні можливі тільки після демонтажу існуючої системи і проведення виборів Президента і парламенту

27.12.2013 11:48

Щоби провести в Україні реформи, потрібно повне перезавантаження влади. І це можна зробити тільки шляхом дострокових виборів Президента і парламенту. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в інтерв’ю виданню Foreign Policy.

“Ми розуміємо: щоби провести реальні реформи, ми повинні демонтувати всю існуючу систему. Як це зробити? Це можливо виключно шляхом виборів – президентських і парламентських", - зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що уряд Азарова повинен піти у відставку, оскільки він відповідальний за зрив європейської інтеграції, а також за глибоку економічну і політичну кризу.

"Ми залишимося на Майдані. Ми продовжимо тиснути. Майже 90% громадян кажуть, що Україна рухається в неправильному напрямку. Це дуже чіткий сигнал, що люди більше не вірять уряду", - сказав лідер “УДАРу”.

Він також наголосив, що протести на Майдані виключно мирні.

“Деякі люди кажуть, що ми повинні атакувати уряд і адміністрацію. Але це може закінчитися криваво і жорстоко. А наша мета – зробити це, як належить, за Конституцією. Ми не можемо сказати, що момент був втрачений, тому що в будь-який час мільйони людей можуть вийти на вулицю", - сказал Кличко.

Відповідаючи на запитання, чи стане виникнення загальнонаціонального громадського об’єднання “Майдан” сигналом, щоби мітингувальники залишили Майдан Незалежності, Кличко відзначив, що мітингувальники залишаються і протести триватимуть. “Деякі люди втомилися і повернуться до своїх родин на новорічні свята, але вони понесуть у свої міста і містечка дух цих протестів. Багато людей залишаться святкувати Новий Рік  і Різдво на Майдані. Я також буду там разом зі своєю родиною. Протести триватимуть”, - підкреслив лідер “УДАРу”. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини