Кличко: Янукович слідкує за подіями на Майдані. І він стурбований

19.01.2014 23:53

Президент Янукович слідкує за подіями на Майдані і виглядає стурбованим. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в ефірі Громадського ТБ.

Він відзначив, що потрапити до Межигір’я було непросто. “За декілька кілометрів від воріт Беркут зупинив нас. Я вийшов з авто, хотів піти пішки. Також заборонили. Я звернувся до старшого і сказав, що вимагаю терміново зустрітися з Януковичем. Мене попросили зачекати. І десь за півгодини приїхала машина, яка відвезла мене на зустріч”, - розповів Віталій Кличко.

Він зазначив, що зустріч відбувалася один на один. “Янукович спочатку запитав мене: як я почуваюсь. І я зрозумів, що він слідкує за подіями, які відбуваються на Майдані і в курсі всіх справ. Я сказав йому, що ситуація на межі громадянського протистояння, що потрібно термінове втручання. Якщо зараз не вирішити проблем, які збурили багато людей, то можуть початися незворотні процеси. А шлях до вирішення проблеми – позачергові президентські і парламентські вибори. Це я і озвучив Януковичу”, - сказав лідер “УДАРу”.

Відповідаючи на запитання ведучої, як виглядав і поводився Янукович, Кличко відзначив: “Він стурбований. Кожну хвилину до нього заходила людина і передавала папірці, з яких він отримував інформацію”.

Кличко також розповів, що Янукович пообіцяв, що завтра буде створена комісія з врегулювання політичної кризи за участі представників опозиції, а в другій половині дня відбудеться зустріч лідерів опозиційних сил з Президентом. “Ми і надалі наполягатимемо, що вирішити нинішню ситуацію можуть тільки дострокові президентські і парламентські вибори”, - наголосив Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини