Кличко: Ми будемо розширювати межі Майдану і вже цього року зможемо змінити владу в країні

24.01.2014 00:52

Ми будемо розширювати межі Майдану. Ми повинні добитися, щоби повстала вся Україна. І я впевнений, що вже цього року ми будемо жити у вільній країні без диктатури Януковича. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, виступаючи опівночі зі сцени Майдану. 

“Майдан – це острівець свободи. І будемо розширювати територію Майдану, поки нас не почують. Сьогодні повстали декілька міст. Завтра їх буде більше. Ми повинні добитися, щоби повстала вся Україна. І ми зможемо змінити владу в нашій країні, щоб вона стала вільною”, - наголосив Віталій Кличко.

Він розповів, що майже 5-годинна зустріч з Януковичем знову продемонструвала, що Президент не хоче чути людей і виконувати вимоги Майдану. “Питання, які ми порушували сьогодні, вже раніше були озвучені. Відставка Президента  - не хоче. Відставка уряду – не хоче. Відставка Захарченка - питання зависло. Єдине, що нам сказали: якщо не буде протистояння, ми готові відпустити затриманих активістів і припинити силовий тиск”, - сказав лідер “УДАРу”. 

Політик підкреслив, що влада намагається залякати українців, влаштовуючи полювання на всіх, хто вийшов на Майдан. “Нас також намагалися залякати і розповісти, скільки кожному загрожує. Але ми не будемо здаватися! Я залишаюся з вами на Майдані. І буду боротия. І ми переможемо! Я впевнений, що в 2014 році ми будемо жити у вільній країні без диктатури Януковича”, - наголосив Кличко. 

Він також відзначив, що Янукович дуже боїться громадських протестів, хвиля яких розпочалася по всій Україні. “Я вчора оголосив страйк. І вже сьогодні є результати – активні дії людей. Дуже хвилювався Янукович, що в Україні люди почали вставати. Сьогодні у Львові, Тернополі, Рівному будівлі обладміністрацій - під контролем громад. І цього влада дуже боїться”, - підкреслив Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини