Кличко: Для розв’язання політичної кризи в Україні ефективним буде посередництво впливових міжнародних представників високого рівня

01.02.2014 12:20

Представники міжнародних організацій та впливові політики могли б стати посередниками та гарантами у переговорах з Януковичем. Оскільки довіри до президента немає, він не дотримується зобов’язань, порушує домовленості і демонструє незацікавленість у врегулюванні ситуації в країні. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко на зустрічі з Генсеком ООН Пан Гі Муном у Мюнхені, де відбувається 50-а Мюнхенська конференція з питань безпеки.

«Для розв’язання політичної кризи в Україні ефективним буде посередництво впливових міжнародних представників високого рівня, які б виступили гарантами досягнутих домовленостей з українською владою», – підкреслив Кличко. 

Американський сенатор МакКейн та делегація конгресменів цікавилися ситуацією в Україні, висловили занепокоєння насильством та репресіями проти протестувальників і нагнітанням ситуації в країні. 

Віталій Кличко наголосив, що важливою буде реакція демократичного світу на той терор, який розгорнула влада Януковича проти власних громадян. «Коли в людей стріляють, б’ють, засуджують і викрадають активістів, і ніхто за це не несе відповідальності, щоб зупинити це, повинна бути реакція з конкретними механізмами впливу на українську владу», - підкреслив лідер «УДАРу». 

В рамках Мюнхенської конференції Кличко також зустрівся з президентом Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм, міністром закордонним справ Німеччини Штайнмаєром.

Відбудуться також зустрічі з Держсекретарем США Джоном Керрі, помічником Держсекретаря Вікторією Нуланд, виступ Кличка на Мюнхенській конференції та на місцевому Євромайдані.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини