Кличко вимагає від Генпрокурора припинити безпідставне переслідування міліцією керівника Луганського УДАРу

06.02.2014 10:10

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко вимагає від Генпрокурора вжити заходів щодо недопущення безпідставного кримінального переслідування з політичних мотивів голови Луганської обласної організації партії “УДАР” Віталія Серпокрилова. Про це йдеться у депутатському зверненні Віталія Кличка до Генпрокурора.

“Голова Луганської обласної партійної організації Віталій Серпокрилов зазнає переслідувань з боку правоохоронних органів, фактично – за активну громадянську позицію та політичні погляди”, - відзначив Кличко.

У своєму зверненні він виклав факти переслідування та репресій з боку правоохоронних органів щодо членів та активістів “УДАРу” і, зокрема, Віталія Серпокрилова. У листі відзначається, що 4 лютого співробітники СБУ, МВС і прокуратури у грубій і цинічній формі провели обшук у помешканні Серпокрилова в Луганську, де в той час перебували його літні батьки і дружина брата.

“За словами близьких Віталія Серпокрилова, які перебували в момент обшуку в приміщенні, правоохоронці поводили себе дуже брутально, грубо реагували на будь-які репліки присутніх. Більше того, до оселі не пускали адвоката, який намагався туди потрапити на прохання Серпокрилова та проконтролювати законність проведення обшуку”, - зазначив Кличко.

Лідер “УДАРу” також підкреслив, що працівники правоохоронних органів вилучили у керівника Луганського “УДАРу” партійну документацію, відеокамери та відеокасети з записами партійних конференцій, флеш-карти та низку інших матеріалів. Кличко вимагає від Генпрокурора “вжити всіх заходів щодо недопущення перевищення своїх повноважень працівниками правоохоронних органів м. Луганська та приведення їх діяльності у відповідність до Конституції і законів України”.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини