Верховна Рада має якогомога швидше ухвалити відповідальне рішення щодо безпекової сфери

23.02.2014 11:40

Уповноважений Верховної Ради з контролю за діяльністю Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що Верховна Рада має якогомога швидше ухвалити відповідальне рішення і визначити людей, які будуть у країні відповідати за безпеку, оскільки практично все керівництво СБУ самовільно залишило місця несення служби. Про це він розповів у Верховній Раді, доповідаючи про ситуацію в СБУ.

"СБУ не має голови, перших заступників. Голова та його перші заступники самовільно залишили місце несення військової служби, відключили телефони", - розповів Наливайченко.

За його словами, СБУ зараз вживає заходи, щоб не допустити виїзду за кордон злочинців, які стріляли в людей. Також СБУ здійснює разом з іншими органами моніторинг з метою перешкоджання злодійству, відмиванню коштів  та вивезенню їх за кордон.

"Від імені парламенту я закликаю, щоб голова ВРУ, керуючись рішенням конституційного суду України, вніс на розгляд народу і парламенту тих людей, яким треба негайно довірити відповідати за безпеку, знаходитися в своїх кабінетах на робочих місцях і зупинити злочинність. Відновити безпеку кожного громадянина і нарешті відновити законну діяльність по захисту людей і об'єктів підвищеної небезпеки", - сказав Наливайченко.

Нагадаємо, уповноважений з контролю за діяльністю СБУ Валентин Наливайченко також обговорив з активістами Майдану найближчі дії Служби. Він поінформував активістів, що зустрівся з представником Меджлісу кримських татар Мустафою Джемілєвим, і СБУ вже діє на упередження сепаратистських проявів в Криму.

Також Наливайченко запевнив у тому, що разом з активістами буде контролювати, щоб СБУ негайно вжило заходів для затримання правопорушників, які вбивали людей, організаторів, які організовували масові вбивства, і керівників, які віддавали злочинні накази. "Біля камери Пукача є вільні місця. І СБУ має доставити туди високопосадовців, які винні у кровопролитті", - сказав Наливайченко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини