Кличко: Сьогодні парламент повинен вирішувати ті питання, на які чекає українське суспільство, - встановити справедливість і розпочати люстрацію та реформи

24.02.2014 10:58

Те, що відбувається зараз в країні – це кропітка робота з повернення нашої країни до демократії. І сьогодні парламент повинен вирішувати ті питання, на які чекає українське суспільство, - встановити справедливість і розпочати люстрацію та реформи. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час погоджувальної ради керівників фракцій та парламентських комітетів Верховної Ради.

“Ми повинні негайно звільнити всіх політв’язнів - відповідний закон було проголосовано 21 лютого. Створити спеціальну слідчу комісію для розслідування злочинів режиму Януковича – із залученням іноземних фахівців, звітуванням щотижня про результати розслідування. Потрібно ініціювати кримінальні провадження щодо провідних діячів режиму, звернутися до представників дипломатичного корпусу по допомогу в пошуку за кордоном тих осіб, які встигли залишити країну, розслідувати дії слідчих, прокурорів і суддів, які брали участь у репресіях проти активістів”, - наголосив Віталій Кличко.  

Він також зазначив, що “УДАР” наполягає на розгляді у Верховній Раді законопроектів про ратифікацію Римського статуту міжнародного кримінального суду і про заборону функціонування спецпідрозділу МВС Беркут.

Кличко також наголосив на необхідності призначення нового голови НБУ, перезавантаженні ЦВК і спрямуванні коштів, передбачених для фінансування потреб Президента України, (до обрання нового) на допомогу постраждалим в ході конфлікту.

“Ми повинні поставити владу під контроль громадськості. Ми повинні швидко сформувати коаліцію, щоб перейти до виконання необхідних країні рішень. Але вже зараз давайте вертати в нормальне русло роботу парламенту. Ми повинні самі демонструвати нові стандарти законності. Тому пропоную після завершення наради звести порядок денний і працювати по ньому – щоб депутати мали проекти рішень, і голосували свідомо”, - відзначив Віталій Кличко. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини