Кличко запевнив кримчан: Ніякі міфічні радикали-націоналісти не їдуть до вас. Вас провокують на протистояння, якого не можна допустити

26.02.2014 18:53

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко звернувся до мешканців Криму з тим, аби вони не піддавалися на провокації купки політиків і не допускали протистояння в АРК. Про це йдеться у зверненні Кличка до кримчан. 

“Сьогодні на півострові складна ситуація. Вас провокують на протистояння, якого не можна допустити. І тільки від вашої мудрості і розсудливості залежить, чи зможуть - абсолютно штучно - спровокувати жорстке протистояння в автономії і необдумане прийняття антидержавного рішення про порушення суверенітету і територіальної цілісності України”, - зазначив лідер “УДАРу”.

Він закликав кримчан не дати себе використати в планах і схемах політиканів та не допустити кровопролиття.

“Я, Віталій Кличко, відповідально заявляю, що ніякі міфічні радикали-націоналісти, якими вас лякають, не їдуть до вас і не збираються втручатися в життя і звичаї на півострові і в Севастополі. Ніхто не зазіхає і не зазіхатиме на мову, культуру, права автономії. І я обіцяю, що особисто виступаю гарантом цього!” – наголосивполітик.

Кличко підкреслив, що після зміни влади Януковича, всім українцям разом потрібно будувати нову державу - сильну, єдину, з гідним життям для кожного громадянина.“Будьмо розсудливими, будьмо відповідальними за долю своєї країни. Не дамо нікому завадити нашим прагненням і нашим планам. І тоді Україна стане процвітаючою і авторитетною державою! А Крим - суперсучасним і комфортним центром туризму в Європі”, - сказав лідер “УДАРу”. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини