Кличко: Ми повинні зробити все можливе, щоб протистояння з Росією завершилося без кровопролиття

02.03.2014 00:43

Сьогодні всі повинні докласти зусилля та зробити все необхідне для вирішення конфліктної ситуації між Росією та Україною без кровопролиття. Про це в ефірі телеканалу "1+1" заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко.

Він наголосив, щоб брав участь в засіданні РНБО, під час кого обговорювалися ключові механізми для мирного врегулювання конфлікту. "Це найважливіше завдання, яке сьогодні є. До того часу поки політики розмовляють, гармати мовчать", - наголосив Віталій Кличко. Лідер "УДАРу" зауважив, що українська влада намагається побудувати конструктивний діалог зі своїми російським колегами для розв'язання ситуації. "Сьогодні вкрай важливо провести консультації. Ми повинні вирішувати це питання не за допомогою сили чи зброї, а вирішувати шляхом консультацій", - сказав політик. Він також додав, що буде сформована спеціальна комісія для проведення консультацій з Росією. "Я готовий взяти участь в консультаціях, щоб врегулювати конфлікт і для того, щоб не пролилася кров", - наголосив політик.

Водночас, додав він, те, що сьогодні сталося, є втручанням з боку Росії у внутрішні справи України та порушенням її територіальної цілісності. "Ми повинні припинити будь-які розмови про сепаратизм, про федералізм і зберігти цілісність нашої держави", - сказав лідер "УДАРу". Він звернувся до всіх мешканців України із закликом не піддаватися на провокації та не ділити одне одного за принципом мови, національності, релігії. "Ще раз хочу звернутися до мешканців Криму та Сходу. Ніхто, ніколи не ставив собі за мету обмежувати ваші права. Те, що сьогодні відбувається - це штучно створена ситуація", - додав він.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Новини