Кличко: Тиск на Росію треба посилювати і запроваджувати жорсткі санкції. Це - єдина мова, яку розуміє російське керівництво

07.03.2014 11:27

Єдиний шлях до мирного врегулювання ситуації в Криму - жорсткі санкції Євросоюзу щодо Росії. Про це сказав лідер "УДАРу" Віталій Кличко на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Дубліні.

"Тиск треба посилювати і запроваджувати жорсткі санкції. На жаль, це - єдина мова, яку розуміє російське керівництво", - підкреслив Кличко. Також обговорили внутрішню ситуацію в Україні. Лідер "УДАРу" підкреслив, що нова українська влада, всі демократичні сили, не мають права не виправдати очікування і прагнення суспільства та людей, що стояли і вмирали на Майдані. Тому повинні зробити все для збереження цілісності України та розбудови нової держави. 

Також у Дубліні відбулися зустрічі Кличка з прем'єр- міністром Польщі Дональдом Туском та президентом Європейської Народної партії Джозефом Долем. Лідер "УДАРу" подякував президента ЄНП за термінову резолюцію Європейської Народної Партії, в якій наголошено, що європейські політики засуджують інтервенцію російських військ на суверенну територію України і закликають Путіна зупинитись і відвести війська, щоб вирішити кризу мирним шляхом і з повною повагою до міжнародного права. Зокрема, в резолюції підкреслено, що така агресія є неприйнятною і серйозно вплине на відносини ЄС з Росією і призведе до подальшої ізоляції Росії. Також зазначено, що відвертою брехнею є пропаганда про нібито утиски російськомовного населення в Україні. Рішення про референдум в Криму ЄНП назвала нелегітимним, бо ухвалене воно нелегітимним органом Криму і суперечить українській Конституції. 

Прем'єр- міністр Польщі наголосив під час зустрічі з Кличком, що зусилля демократичного світу спрямовані на те, щоб допомогти Україні зберегти і відстояти  її територіальну цілісність та суверенність. Дональд Туск зазначив, що сьогодні також важливо, щоб українці демонстрували реальні перетворення в своїй країні, демократичні реформи і успіхи в боротьбі з корупцією. 

Сьогодні Кличко зустрінеться в Парижі з Президентом Франції Франсуа Олландом, а також з впливовими французькими експертами та українською громадою.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини