УДАР: На мітингу у Харкові "спортивні туристи" кидали яйця і взривпакети. Міліція спостерігала

10.03.2014 14:29

У Харкові на мітингу за єдність України, де виступав лідер "УДАРу" Віталій Кличко, проросійські активісти влаштували провокацію.

Близько сотні агресивно налаштованих молодих людей через дорогу від акції Єромайдану розгорнули російські прапори і викрикували "Референдум, Росія, Беркут". Віталій Кличко після виступу повернувся до них і помахав українським прапором.

"Туристи" почали кидати яйця і зеленку в мітингуючих, а коли Кличко сідав у машину, кинули кілька взривпакетів. Міліція, яка стояла по обидві сторони дороги, не втручалася. Хоча люди, які прийшли на мітинг, вимагали від правоохоронців перевірити документи в агресивних "спортсменів", оскільки зазначили, що ті - росіяни.

Спочатку ця група намагалася влаштувати провокацію під приміщенням, де відбувалася прес-конференція Кличка, потім прийшла на акцію Євромайдану.

"Цих самих людей ми бачили вчора в Донецьку, сьогодні - у Харкові. Вони "гастролюють" східними регіонами України і вимагають референдуму. З якого дива і за яким правом? Вони можуть чогось вимагати у себе в країні, а не підбурювати і не провокувати людей в Україні", - сказав Кличко.

На мітингу за єдність України під пам'ятник Шевченку у Харкові прийшло близько трьох тисяч людей. Лідер "УДАРу" подякував харків'янам за їхню позицію і готовність відстоювати суверенітет і територіальну цілісність України. " Це сьогодні - найважливіше, оскільки саме від цього залежатиме майбутній розвиток нашої країни", - звернувся до людей Віталій Кличко.

У Харкові він також відвідав завод "Турбоатом", зустрінеться з губернатором Ігорем Балутою і візьме участь у телеефірах.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини