Кличко: Для стабілізації ситуації в Україні вибори президента мають відбутися відповідно до ухваленого рішення - 25 травня

13.03.2014 10:51

Вибори президента України повинні відбутися 25 травня для того, щоб якомога швидше стабілізувати ситуацію в країні. Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко в коментарях журналістам в кулуарах Верховної Ради. 

Він наголосив, що сьогодні деякі політики роблять все, щоб відтермінувати дату проведення виборів Президента. "Нам необхідно побудувати ефективну вертикаль влади, щоб стабілізувати політичну ситуацію та провести економічні реформи. Але є сили, які зацікавлені, щоб виборів в країні не було, щоб стабілізації в країні не було і щоб розколоти Україну", - сказав лідер "УДАРу".

Віталій Кличко зауважив, що "УДАР" зробить все, щоб вибори глави держави відбулися 25 травня у відповідності до ухваленого парламентом рішення. Він наголосив, що політична та економічна криза, в якій перебуває Україна, - це наслідок діяльності режиму Януковича.  

За словами лідера "УДАРу" є також  люди, які зацікавлені, щоб ситуація в Україні загалом була нестабільною. "Ми повинні зруйнувати ці плани. Я звертаюся до мешканців півдня та сходу - не піддавайтеся на провокації. Пропаганда сьогодні серйозно працює проти нинішньої влади. Я не знаю жодного російськомовного українця, якого б утискали", - сказав політик.   

Кличко висловив впевненість, що конфлікт між Україною та Росією треба вирішувати мирним шляхом. "Впевнений, що шляхом переговорів, дипломатії, міжнародного тиску необхідно врегулювати проблему. Але в жодному разі не шляхом ескалації конфлікту. Ми не повинні допустити, щоб пролилася кров", - сказав Віталій Кличко. 

Лідер "УДАРу" також додав, що всі мають докласти максимум зусиль, аби Україна не втратила Крим. Він наголосив, що референдум в Криму був призначений незаконно та антиконституційно. "Ми розуміємо, що це спланований сценарій розколу України", - сказав Віталій Кличко.

Політик також підкреслив, що вже  з'являється інформація про видачу українських паспортів людям, які не є громадянами України, для того, щоб вони голосували на так званому референдумі. При цьому, додав Кличко, мешканці Криму отримують незаповнені запрошення прийти на референдум. Це свідчить про те, що списків виборців у організаторів "волевиявлення" немає.

Лідер "УДАРу" підкреслив, що сьогодні Україна розраховує на допомогу всіх держав, які зацікавлені у збереженні територіальної цілісності та суверенітету України.  

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини