УДАР: В Криму діє право людини зі зброєю і вже зірвано туристичний сезон. Наразі це все, що отримали кримчани від інтервенції Росії

16.03.2014 09:24

Від військової інтервенції Росії кримчани вже сьогодні отримали зірваний туристичний сезон, блокування грошей на банківських рахунках та зірвану посівну.  І це тільки початок. Тож мешканцям Криму, які досі  тішили себе марними сподіваннями, варто зрозуміти, що жодної  фінансової допомоги від Кремля не буде. Про це заявляють в партії "УДАР".

"Крим та кримчани виявилися заручниками військової інтервенції. Вже сьогодні на окупованому півострові не діють ані українські закони, ані міжнародні норми. Там взагалі немає жодних правил, крім права людини із зброєю. Поки що це все, що отримали кримчани", - йдеться в заяві партії.

В "УДАРі" відзначають, ще навіть не оголошено результати фарсу під назвою референдум, ще залишаються свіжими обіцянки золотих гір та молочних річок від російських політиків для кримчан, - а в Москві вже відмовляються від своїх слів. Так, міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв заявив, що поки що його країна готова лише «щомісяця консультуватися» щодо поповнення кримського бюджету на 80-90 мільйонів. За його словами, решта грошей - до 5 мільярдів - це «інвестиційні проекти російських компаній», які або будуть, або й ні.

"В Росії починають розуміти - в умовах міжнародної ізоляції та санкцій говорити про будь-яку фінансову допомогу стає ненауковою фантастикою. Натомість Крим отримав вбитий туристичний сезон, блокування грошей на банківських рахунках, зірвану посівну", - наголошують в "УДАРі".

У партії не виключають, що вже найближчим часом у Криму можуть початися проблеми з електрикою – адже навряд чи на території півострова сьогодні хтось лагодитиме електромережі. "Перелік можна продовжити. Усе це означає, що завтра Крим перетвориться на територію без майбутнього – за прикладом Абхазії чи Південної Осетії", - підкреслюють в "УДАРі".

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Новини