УДАР вимагає заслухати в парламенті керівників силових відомств та ухвалити пакет документів для врегулювання ситуації в Україні

19.03.2014 12:25

«УДАР» вимагає завтра на засіданні Верховної Ради заслухати інформацію керівництва міністерства оборони, голову СБУ, Генпрокурора та міністра внутрішніх справ щодо ситуації з українськими громадянами в Криму.

Крім того, наголошують в партії, мінсоцполітики повинне надати інформацію щодо ситуації з соцвиплатами в Криму, а Голова Нацбанку – щодо грошової системи АРК.

«УДАР» також пропонує створити міжфракційну групу для напрацювання закону про тимчасово окуповані території. До групи мають увійти по 2 представники від кожної фракції чи депутатської групи. «Відповідний проект закону має бути напрацьований вже до наступного понеділка з тим, щоб його розглянули всі комітети та він був ухвалений не пізніше вівторка, 25 березня», - йдеться в заяві.

«УДАР», зокрема, вимагає заслухати на засіданні представників Меджлісу і Курултаю. В партії нагадали, що в парламенті вже зареєстрований проект постанови (4475) про гарантії прав кримсько-татарського народу у складі Української держави. «Парламент повинен ухвалити відповідну заяву. Водночас, протягом найближчого тижня повинен бути розроблений проект закону щодо прав корінних народів», - наголосили в партії.

«УДАР» також вважає за потрібне зареєструвати та ухвалити звернення Верховної Ради до уряду з вимогою розпочати процедуру звернення до ЄС щодо приєднання України через отримання статусу кандидата. Відповідний проект документу вже розробляється з тим, щоб він відповідав дипломатичним нормам.

«Парламент також повинен терміново ухвалити звернення до уряду з тим, щоб той закликав всі міжнародні структури виключити з їх складу Російську Федерацію як агресора», - наголосили в «УДАРі».

Крім того, зауважили в партії, Верховна Рада повинна денонсувати угоду про створення СНД (№0074) та ухвалити проект закону, який передбачає відновлення курсу України на євроатлантичну інтеграцію (№4354).

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Новини