Кличко: Сьогодні терміново треба задіяти всі механізми, щоб звільнити полковника Мамчура

23.03.2014 11:53

Українська влада повинна використати всі засоби - від дипломатичних до будь-яких можливих у цій ситуації, щоб звільнити командира авіабази в Бельбеку Юлія Мамчура, який затриманий російськими військовими і перебуває в тюрмі Севастополя. Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко.

"Сьогодні треба задіяти всі механізми, щоб звільнити полковника Мамчура -українського патріота і мужню людину. За ці страшні тижні в Криму Юлій Мамчур став взірцем військової честі і вірності Україні, - підкреслив Кличко. - Саме тому, російські вояки і заарештувати його - щоб прибрати одного з авторитетних серед українських військових командира, щоб зламати бойовий дух і рішучість українських вояків як в Криму, так і в усій армії. І продемонструвати, що українська влада не дбає про захисників Вітчизни та кидає їх напризволяще",- наголосив Кличко.

Він переконаний, що звільнити полковника Мамчура сьогодні справа честі і державницької позиції. "Ми повинні продемонструвати, що Україна опікується долею кожного патріота, який не зрадив і готовий боротися за свою країну до кінця. Тому потрібно негайно зберегти життя і честь усіх українських військових і їх родин та забезпечити виведення їх на місця дислокації на материк. Усі інші розмови - це державна зрада і кроки до знищення української армії", - підкреслив лідер "УДАРу".

Також, переконаний Кличко, необхідно створити гуманітарний коридор для безперешкодного виведення всіх українських патріотів, які змушені тимчасово покинути півострів. І представити оперативний план щодо їх розміщення і забезпечення їх життя на материковій частині України.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини