Кличко закликає переформовувати роботу РНБО у постійно діючий штаб управління в кризовій ситуації

24.03.2014 18:54

Потрібно переформатувати роботу РНБО у постійно діючий штаб управління в кризовій ситуації. З такою пропозицією лідер “УДАРу” Віталій Кличко бере участь у засіданні Ради національної безпеки і оборони, яке ініціював сьогодні.

“Такі засідання, як сьогодні, повинні скликатися не після публічної дискусії – а за умовчанням, і бути регулярними. Якщо потрібно – збиратися і кожного дня”, - наголосив Віталій Кличко.

Він також вимагає, щоб влада надала чітку інформацію, куди будуть передислоковані військові з Криму, який термін закінчення цієї передислокації, чи є відповідна інфраструктура для  їх розміщення. “Сьогодні Олександр Турчинов заявив про рішення передислокувати українських військових і їх родини. Але чи доведені відповідні накази до військ? Чи готові місця їх тимчасової дислокації? Тут важлива конкретика. Які дати остаточного виведення українських військ з Криму? І де конкретно вони будуть дислокуватися?” – зазначає лідер “УДАРу”.

Кличко наголошує на необхідності створення гуманітарного коридору для безперешкодного виведення всіх українських патріотів, які змушені тимчасово покинути півострів. І для цього потрібне залучення спостерігачів і миротворців ООН та ОБСЄ. “На якому етапі ця робота? Уже майже місяць ми говоримо про необхідність розташування біженців – а люди поки що вимушені вирішувати свої проблеми самостійно. Тим, хто звертається до нас, ми допомагаємо адресно”, - зауважив політик.

Лідер “УДАРу” також виступає з ініціативою створити спеціальну групу на чолі з віце-прем’єром Яремою для оперативного вирішення питань розміщення біженців з Криму.

Говорячи про відносини України з Росією, Кличко відзначає, що досі українці не бачать цілісної політики уряду щодо Росії, а кордони так і залишаються не закритими. “Окремих сепаратистів виловлюють – але дестабілізація ситуації на Сході триває. Питання, які сьогодні ми змушені порушувати, показують незадовільну роботу насамперед силових міністерств – Міноборони і МВС. Тому гостро необхідна відставка і заміна на професіоналів відповідних міністрів – оборони і внутрішніх справ”, - переконаний лідер “УДАРу”. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини