Кличко: Ми очікуємо від Великобританії жорсткіших економічних санкцій проти Росії

26.03.2014 20:09

Україна очікує від Великобританії жорсткіших економічних санкцій проти Росії, оскільки такі важелі тиску здатні зупинити Путіна від подальшої агресії. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час зустрічей у Лондоні з прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном, міністром закордонних справ Вільямом Хейгом та лідером лейбористської партії, головою опозиції в Парламенті Едом Мілібендом.

“Великобританія зробила багато для підтримки української демократії. Наша найактуальніша проблема - зупинити російську агресію. Окупувавши Крим, Путін знищив систему європейської безпеки. Тепер він думає про просування на материкову Україну. Москва також підігріває сепаратистські настрої на півдні та сході України, - відзначив Віталій Кличко. - Ми високо цінуємо недавню заяву G-7. І очікуємо від Великобританії та ЄС жорсткіших економічних санкцій проти Росії. Не тільки по відношенню до деяких російських політиків, але й до Росії як держави. Тільки це може вплинути на Путіна і зупинити його”, - підкреслив лідер “УДАРу”

Він висловив переконання, що Україні дуже важливо підвищити військову співпрацю з НАТО. А також відзначив, що українська економіка потребує термінової фінансової допомоги.

“Сьогодні ми повинні вирішити низку проблем. Всі вони пов'язані з необхідністю повернути країну на шлях демократичного розвитку, боротьби з корупцією, встановлення верховенства закону і реальних економічних реформ. І повинні відбутися 25 травня чесні ідемократичні вибори президента України", - зазначив Віталій Кличко.

Також лідер "УДАРу" виступив перед членами парламенту від усіх представлених в ньому партій та українською громадою Лондону.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини