Кличко: УДАР підготував свої пропозиції до пакету антикризових законів та вимагає їх врахувати

27.03.2014 16:16

"УДАР" вимагає від уряду врахувати низку його пропозицій до пакету антикризових законів. Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко під час виступу у Верховній Раді. 

Кличко наголосив, "УДАР" усвідомлює  відповідальність за ситуацію в країні, економіка якої доведена за чотири роки урядом Януковича до стану коми. "Уряд змушений приймати непопулярні рішення. Але найголовніше, щоб ці рішення розв'язували проблеми, які стоять перед країною, а не породжували нові", - сказав Віталій Кличко. 

Він повідомив, що "УДАР" зустрівся з прем'єром, провів серйозну дискусію щодо запропонованого антикризового пакету і підготував свої пропозиції, як вдосконалити цей пакет, зняти деякі сумнівні моменти. "Щоб захистити найбідніших, щоб вийти на більш збалансований антикризовий закон, наша фракція оперативно напрацювала низку змін і поправок", - сказав політик. 

Зокрема, наголосив Кличко, "УДАР" вимагає ліквідувати завищені спецпенсії для керівників органів влади та інших можновладців; скасувати відверто дивні норми, такі як оподаткування допомоги на дитину.

Крім того, додав він, повинна бути спрощена процедура оподаткування та варто об’єднати міністерства і відомства, які мають близький предмет регулювання, ліквідувати корупційні органи, створені попередньою владою для розкрадання бюджету.

"Ми розуміємо ситуацію, яка є в економіці. Але наголошую ще раз: наша мета сьогодні – врятувати країну, а не створювати нові проблеми, які потім доведеться вирішувати", - підкреслив Віталій Кличко. Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини