Кличко: Ми будь-що не повинні допустити зриву виборів 25 травня

05.05.2014 15:57

Пропозиції Росії перенести президентські вибори, заплановані на 25 травня, можуть призвести до подальшої дестабілізації в Україні, - переконаний лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

«Ми чуємо заклики різних російських структур про перенесення або взагалі скасування виборів президента в Україні. Чітко зрозуміло, що такі заяви та дії можуть призвести до поглиблення дестабілізації в нашій країні", - сказав Кличко.

Водночас, наголосив лідер «УДАРу», сьогодні будь- що не можна допустити зриву президентських виборів в Україні. «Проведення виборів президента - єдиний шанс на реальну стабілізацію ситуації в регіонах та вирішення проблеми із терористами. Тому, ми повинні зробити все, щоб президентські вибори в Україні відбулися», - наголосив політик.

Віталій Кличко підкреслив, що влада повинна і надалі приділяти особливу увагу організації виборчого процесу та недопущенню його зриву. Крім того, переконаний лідер «УДАРу», запобігти зриву вибори повинні і громадяни України. «Українці можуть протистояти таким сценаріям. Для цього потрібні: активне голосування у день виборів та високий рівень самоорганізації задля недопущення фальсифікацій та провокацій на виборчих дільницях», - додав він.

Кличко також впевнений, що для якомога швидшої стабілізації ситуації, необхідно обрати уже в першому турі Президента, здатного на рішучі дії. «Підстав для паніки і зневіри немає. Я переконаний, що вибори в Україні відбудуться відповідно до визначених Верховною Радою строків. Проведення демократичних виборів дозволить усім громадянам висловити свою підтримку тим політикам, з якими вони пов’язують майбутнє України ",- наголосив лідер "УДАРу".

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини