Кличко: Всі політичні сили повинні докласти зусиль для проведення чесних та демократичних виборів

20.05.2014 10:36

Всі політичні сили повинні докласти зусиль для того, щоб президентські вибори відбулися як чесний і демократичний вияв волі громадян. Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

"Цей тиждень увійде в історію України. У ці дні ми повинні зробити все, щоб перемогла Україна", - наголосив Кличко.

За його словами, відповідальність усіх політичних сил – щоб вибори відбулись для всіх виборців України. Віталій Кличко наголосив, що політики на Донбасі повинні використовувати свій вплив не для розпалювання конфлікту, а для його залагодження і сприяння виборам.

Крім того, додав лідер "УДАРу" необхідно зробити все, щоб усі дільниці відкрились вчасно, а члени комісій і спостерігачі виконували свою роботу чесно і добросовісно. Кличко нагадав, що парламент ухвалив зміни до закону, які дозволяють забезпечити голосування і його безпеку для всіх виборців. "Показником ефективності для силовиків має стати виконання цього закону. Гарантування безпеки голосування. На нас дивиться світ. І дії кожного будуть оцінені", - сказав Кличко.

Водночас, підкреслив політик, це стосується і місцевих виборів. Віталій Кличко зауважив, що була отримана інформація, що один з кандидатів на посаду міського голови Одеси Геннадій Труханов має аж два паспорти як громадянин Російської Федерації. "Як може балотуватись на посаду мера українського міста людина, яка є іноземним громадянином? Не кажучи вже про те, що це громадянин держави, яка по суті воює з Україною, під знаменами якої бойовики влаштовують криваві провокації", - наголосив він. Кличко звернувся до Турчинова з тим, щоб ці факти були розслідувані, а винні у порушені закону – притягнуті до відповідальності.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини