Геращенко: УДАР отримав абсолютну більшість у новій Київраді

29.05.2014 14:27

Згідно паралельного підрахунку голосів, що проводить об'єднаний виборчий київський штаб кандидата в Президенти Петра Порошенка і кандидата на посаду мера Віталія Кличка, на виборах у Київраду "УДАР" має підтримку більше 40% киян і отримає 32 місця за списком. Про це на брифінгу у Верховній Раді заявила керівник об’єднаного київського штабу, народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко.

За її словами, «УДАР» отримав  надзвичайну підтримку киян у більшості мажоритарних округів, зокрема, перемогу здобули 48 кандидатів. При цьому вона зазначила, що на двох округах ще триває перерахунок голосів , а голови цих виборчих комісій зволікають з встановленням результату. "Ми маємо інформацію про спроби сфальсифікувати результати виборів кандидатами Пузановим і Курінним. Ми вимагаємо чесного встановлення результату, де зараз намагаються пролізти в Київраду представники колишньої команди Черновецького", - зазначила депутат.

Ірина Геращенко також повідомила, що підготувала звернення до правоохоронних органів, прокуратури та суду щодо порушення виборчого законодавства з боку кандидата О. Супруненка і фальсифікації результатів виборів на його окрузі.

Геращенко також розповіла про використання брудних технологій з боку як мінімум семи мажоритарників, які балотувалися як самовисуванці, але незаконно використовували символіку «УДАРу» і Порошенка в своїй агітаційній кампанії, зокрема Алла Шлапак (№35, Печерськ), Петро Головатенко (№38, Поділ), Сергій Кравченко (№4, Голосіївський район), Володимир Лукін (№ 14,  Деснянський), Віктор Грушко (№16, Деснянський),  Олексій Самохін (№15, Деснянський), В’ячеслав Непоп (№55, Солом’янський). Депутат представила журналістам зразки агітаційної продукції - газети і буклети - які вони використовували в нечесній кампанії.

"Таким чином ці кандидати намагалися причепитися до лідера перегонів і ввели в оману виборців. Ми вимагаємо дати оцінку їх веденню кампанії і їх діям", - підкреслила Ірина Геращенко, додавши, що уже підготувала відповідні звернення до правоохоронних органів.

У той же час Геращенко відзначила, що в цілому кампанія пройшла чесно, демократично, без фактів підкупу виборців, тиску на комісію і «каруселей». Вона також подякувала киянам  за високий рівень свідомості і громадянську позицію.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини