УДАР вимагає розглянути та ухвалити закон щодо вдосконалення боротьби з тероризмом

16.06.2014 12:07

УДАР вимагає розглянути та ухвалити закон щодо вдосконалення боротьби з тероризмом. Про це під час погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів у Верховній Раді заявив лідер фракції «УДАР» Віталій Ковальчук.

Ковальчук наголосив, що сьогодні вкрай важливо відновити в Україні мир, забезпечити належну обороноздатність країни та примусити терористів скласти зброю, позбавити будь-якої підтримки їх місцевим населенням. «У звільнених населених пунктах життя має повертатися в мирне і безпечне русло. Для цього необхідна координація силових і цивільних структур. Тому ми пропонуємо розглянути і підтримати проект закону 4912», - сказав лідер фракції «УДАР».

Він підкреслив, що важливий аспект проблеми боротьби з тероризмом – людський вимір. Віталій Ковальчук зауважив, що безчинства терористів змушують тисячі людей залишати свої дома і шукати прихистку в інших областях України. Крім того, додав він, продовжується виїзд людей з Криму, які відчувають для себе загрозу перебування на тимчасово окупованій Росією території. «Ми повинні допомогти цим людям», - підкреслив Ковальчук.

Він повідомив, що представники «УДАРу» проводили консультації з керівництвом представництва ООН. Віталій Ковальчук підкреслив, що нагальною потребою є визначення від України координатора з питань осіб, які змушені тимчасово змінити місце проживання і цей координатор повинен мати право на оперативні рішення в системі влади. Крім того, додав лідер фракції «УДАР», необхідно підготувати належну нормативну базу, зокрема щодо осіб, які змушені тимчасово змінити місце проживання.

Віталій Ковальчук також наголосив на необхідності ухвалення технічних актів щодо митних процедур, для швидкого надходження допомоги, якщо така буде потрібна.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини