Ковальчук: Дострокові вибори - це фактор стабілізації у майбутньому і запорука відсутності в наступному парламенті 5-ї колони

24.07.2014 13:45

Дострокові парламентські вибори - це фактор стабілізації у майбутньому і запорука відсутності в майбутньому парламенті 5-ї колони, яка сьогодні відверто лобіює інтереси агресора - Російської Федерації. Про це заявив голова фракції "УДАР" у Верховній Раді Віталій Ковальчук в коментарі журналістам в кулуарах ВР.

 "Сьогодні наш вихід з коаліції - це початок процесу, який дозволить президенту призначити дострокові парламентські  вибори. Фракція "УДАР" розпочала цей процес, нас підтримала фракція "Свобода", частина позафракційних і депутатів фракції "Батьківщина". На сьогодні зрозуміло, що коаліції у ВР немає", - сказав Віталій Ковальчук.

Водночас, відзначив голова фракції "УДАР", відсутність коаліції жодним чином не заважає народним депутатам ухвалювати закони, необхідні Україні, зокрема, для захисту від агресії, для забезпечення армії.

Народний депутат нагадав, що "УДАР" чітко заявляв свою позицію про необхідність проведення дострокових парламентських виборів і наголошував на необхідності виконати одну з основних вимог народу - це політична люстрація. "А єдиний спосіб для цієї люстрації - це дострокові  вибори. Це - фактор стабілізації у майбутньому, це - відсутність в майбутньому парламенті 5-ї колони, яка сьогодні відверто лобіює інтереси агресора - РФ", - наголосив Віталій Ковальчук.

Політик також зазначив, що не бачить на сьогодні підстав для того, щоби була створена нова коаліція у ВР. "Думаю, будь-які спроби щодо створення нової коаліції будуть марними. Через 30 днів у президента буде законне, передбачене Конституцією, право щодо оголошення дострокових парламентських виборів. Є питання, яким буде новий парламент? Таким, який оберуть громадяни", - резюмував Ковальчук.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини