Ковальчук: Виборча кампанія повинна відбутися якнайшвидше і в найкоротші терміни

07.08.2014 11:16

Щоб зекономити бюджетні кошти і очистити законодавчу владу, виборча кампанія в Україні повинна відбутися якнайшвидше і в короткі терміни. Про це заявив лідер фракції "УДАР" у Верховній Раді Віталій Ковальчук.

"На наступному тижні ми повинні ухвалити зміни до виборчого законодавства. Закон про вибори повинен зробити парламент справжнім представницьким органом народу, здатним підтримати необхідні країні реформи,- підкреслив Ковальчук.- Перше питання – відкритість і прозорість. Ми виступаємо за пропорційну систему за відкритими списками, щоб поєднати відповідальність партій перед суспільством та депутатів перед виборцями", - наголосив лідер фракції "УДАР". 

Також, на думку Ковальчука, необхідно запровадити норми про відкритість джерел фінансування і звітування про них на усіх етапах кампанії, щоб громадяни розуміли, які сили стоять за тією чи іншою партією. "Друге питання – формування демократичної, проєвропейської більшості в новому парламенті. Задля об’єднання демократичних сил ми підтримуємо ідею повернення можливості формування партіями виборчих блоків, - сказав Віталій Ковальчук. - Третє питання – ощадливість у використанні бюджетних коштів. Треба оптимізувати витрати з бюджету і підвищити суму застави для політичних партій, яка виплачується до бюджету",- наголосив Ковальчук. 

Він зазначив, що "УДАР" підтримує ідею проведення дострокових виборів у якомога коротші терміни, щоб якнайшвидше перейти до реалізації реформ і змін в країні, які мають спільно втілювати президент, демократична більшість парламенту і сформований нею уряд. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини