Кличко: Європейські політики зрозуміли, що агресія Росії в Україні загрожує європейській і світовій безпеці

31.08.2014 23:28

Після прямого вторгнення військових з Російської Федерації на територію України європейські політики зрозуміли, що агресія Путіна загрожує європейській і світовій безпеці, тому реакція політиків ЄС буде більш жорсткою. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив лідер партії «УДАР», Київський міський голова Віталій Кличко.

«Впевнений, що після зустрічі у Брюсселі заяви і дії європейських політиків будуть більш жорсткими. І не лише щодо санкцій проти РФ. Всі вже прямо говорять не про якийсь конфлікт на Сході нашої країни, а про пряме військове вторгнення Росії в Україну», - наголосив Кличко.

Лідер «УДАРу» зазначив, що більшість європейських політиків усвідомлюють, що події на Сході – це не проблема лише України, а глобальна проблема. «Геополітичні амбіції окремих персоналій в Росії можуть призвести до глобального конфлікту. Європейці намагаються вирішити цю ситуацію без крові, шляхом дипломатії. На жаль, російська дипломатія глуха до закликів Європи і всього світу про припинення конфлікту. Ми зможемо вирішити ситуацію в Україні лише об’єднавши зусилля світу. Впевнений, що Україна не залишиться один-на-один з агресором», - зазначив Кличко.

Лідер "УДАРу" також висловив переконання, що питання економіки та бізнес зв’язків з РФ, зокрема для Німеччини, відсунулися на другий план. «Основними стають стратегічні питання безпеки, миру та збереження стабільності в Європі. І це німці прекрасно розуміють, тому відповідь на агресію Росії буде більш жорсткою», - відзначив Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини