Кличко з Валенсою вшанували пам'ять героїв Небесної сотні і запустили голубів на Майдані

04.10.2014 13:39

Мер столиці Віталій Кличко і екс-президент Польщі Лех Валенса, який прибув до Києва на запрошення мера, відвідали пам'ятні місця революції Гідності. Вони вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та поклали квіти до меморіального хреста на вулиці Інститутській.

Віталій Кличко розповів польському екс-президентові про події січня-лютого на Майдані та масовий розстріл протестувальників. "Люди ховалися за дерев'яними щитами, за деревами та стовпами, але не могли захиститися від куль снайперів. Тут загинули патріоти з усієї України. Саме тому це місце пам'ятне для всієї України і для всього світу, символ боротьби народу за свою гідність, свої права та демократію",- наголосив Кличко.

На Майдані Незалежності Кличко розповів Валенсі, що міська влада проводить конкурс на проект меморіалу Небесній Сотні.

Лех Валенса наголосив, що українці повинні об'єднатися, переживши такі події на Майдані і перед обличчям зовнішньої загрози. "Ці люди загинули за нову Україну і про неї потрібно дбати. Настав момент єднання та солідарності нації", - підкреслив польський екс- президент.

На Майдані незалежності Кличко та Валенса випустили в небо голубів як символ миру. Ініціатива цього символічного жесту належала лауреату Нобелевської премії миру, Леху Валенсі.

Після цього міський голова та екс-президент Польщі запалили свічки у Михайлівському золотоверхому соборі у память про загиблих на Майдані.

Також Лех Валенса та Віталій Кличко провідають поранених у зоні АТО бійців, які лікуються в Головному військовому клінічному госпіталі столиці.

Разом із Лехом Валенсою до Києва прилетіли голова Наглядової ради «Кульчик інвестмент» Ян Кульчик та екс-заступник міністра фінансів Польщі, президент «Поленергія інтернешнл» Гжегож Станіславські.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Новини