Кличко: УДАР сьогодні має працювати з потроєною силою - задля змін в країні на усіх рівнях

29.11.2014 12:36

“УДАР” – це потужна всеукраїнська партія, яка сьогодні має працювати з потроєною силою - задля змін в країні на усіх рівнях. Про це заявив лідер партії “УДАР”, мер Києва Віталій Кличко під час виступу на II депутатському форумі партії “УДАР” у Києві.

“Сьогодні "УДАР" має бути монолітною силою. З розумінням завдань і партії, і країни на цьому складному для України етапі. Ми очищуємо і розбудовуємо партію, ми ставимо перед собою нові завдання і визначаємо, як саме нам їх виконувати, куди і для чого ми рухаємося, - зазначив Віталій Кличко. - Сьогодні на місцях партія має працювати з потроєною силою - задля змін в країні на усіх рівнях. Ви, як депутати, репрезентуєте партію в органах влади на місцях. Це велика відповідальність і на вас велика надія. "УДАР" повинен працювати і результати мають бути помітними”, - підкреслив лідер “УДАРу”.

Віталій Кличко відзначив, що попереду місцеві вибори, і зауважив, що "УДАР" братиме в них участь самостійно. “Ми повинні серйозно підготуватися до виборів, щоб отримати гідний результат і не розчарувати людей. "УДАР" – це потужна всеукраїнська партія, яка ставить перед собою великі і досяжні цілі. Ми тільки на початку свого шляху!” – наголосив мер Києва.

Він розповів, як відвідав у четвер перше засідання Верховної Ради 8-го скликання, коли народним обранцям ще не видали нові значки депутатів. “Але всі наші – були в значках, в значках партії «УДАР»! Я пишаюся вами, колеги! Наші депутати – не просто частина коаліції! Це – краща частина нашої демократичної коаліції. Її кулак, її удар. І не тому, що вони в значках. А тому, що вони правильні і на вірному шляху! Вони не зрадять і не відступляться”, - зауважив лідер партії “УДАР”.

Віталій Кличко також відзначив, що взяв на себе відповідальність за Київ і робитиме все, щоб зміни і реформи почалися зі столиці: “У нас потужна фракція і в Київраді. В нашій країні так складається: “Як в Києві – так і в Україні!” Я обіцяю: в Києві буде добре!”, - наголосив лідер "УДАРу".

У Києві триває II депутатський форум партії “УДАР”, в якому беруть участь близько 700 депутатів від "УДАРу" місцевих рад всіх рівнів, народні депутати, лідер партії “УДАР”, мер Києва Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини