Фірсов: Мир на Донбасі відновиться тільки тоді, коли Росія припинить поставки зброї бойовикам

25.12.2014 10:56

Санкції світового співтовариства щодо Росії – це заслуга у тому числі мінських домовленостей. Таку думку в ефірі 5 каналу висловив народний депутат України Єгор Фірсов, коментуючи доцільність нового етапу переговорів тристоронньої контактної групи у білоруській столиці.

«Мінські переговори потрібні хоча б для того, щоб вивести відносини України та Росії у публічну площину. Посадити, грубо кажучи, бойовиків та представників Росії за скло і показати всьому світу, що з ними домовлятися неможливо, застосовуйте санкції», - сказав депутат.

Він підкреслив, що сьогодні в української влади є завдання мінімум і завдання максимум. «Задача мінімум полягає в тому, щоб якнайшвидше настав мир, щоб люди вийшли з підвалів, щоб змовкли «Гради». І задача максимум – повернути території, які сьогодні підконтрольні сепаратистам та бойовикам. Інакше це буде "гнійник", якому не дадуть зарубцюватися», - наголосив парламентарій.

Він також додав, що ситуація в зоні бойових дій на Донбасі змінюється щодня. «Якщо не брати до уваги останніх два дні, до цього тиждень був тихим. Мені дзвонили з Авдіївки та Макіївки і  раділи цьому затишшю. Лунали лише поодинокі автоматні черги, до яких люди вже звикли», - розповів народний депутат. На його думку, мир на Донбасі відновиться тільки тоді, коли Росія припинить поставки зброї бойовикам. «Велика кількість угруповань там не підпорядковується центру. Єдине, чим їх ще можна контролювати, це зброєю. Рано чи пізно у них закінчуються «Гради», патрони в автоматах Калашникова, які вони беруть у Росії. Тому лише тоді, коли Росія обрубає їм поставку, тоді можна сподіватися на відновлення миру на Донбасі», - резюмував Єгор Фірсов.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Новини