Олега Велікіна переобрано головою Київської обласної організації партії УДАР

26.12.2014 20:54

Головою Київської обласної організації політичної партії «УДАР» було переобрано керівника депутатської фракції «УДАР» в Київській обласній раді Олега Велікіна. Таке рішення одноголосно ухвалили делегати конференції Київської обласної організації «УДАРу».

Олег Велікін розповів, що в наступному році обласний осередок планує зосередитися на трьох основних напрямках діяльності: підготовці до місцевих виборів, подальшій розбудові партійної структури та допомозі українській армії.

«Своїми пріоритетними завданнями на 2015 рік ми визначили якісну підготовку до майбутніх місцевих виборів, в яких партія братиме участь самостійно, налагодження ефективного діалогу з місцевими громадами та громадськими і молодіжними організаціями у контексті реформування країни, а також розширення волонтерської діяльності наших активістів, які допомагають українським військовослужбовцям і добровольцям у зоні АТО», – наголосив він.

У свою чергу заступник голови Центрального виконавчого комітету партії «УДАР» Олексій Рябикін зазначив, що Київський обласний осередок партії є одним із найчисельніших в Україні, має розбудовану партійну структуру та широке представництво в органах місцевого самоврядування.

«Переконаний, що команда «УДАРу» в Київській області, яку очолює Олег Велікін, залишиться такою ж монолітною і завдяки довірі мешканців Київщини продемонструє високий результат на наступних місцевих виборах. Нашим спільним завданням є проведення реформ у державі, розвиток місцевого самоврядування та реалізація програмних засад партії, які приведуть країну до європейських і демократичних стандартів життя», – зауважив Рябикін.

На конференції також було обрано заступників голови Київської обласної організації «УДАРу», ними стали Мирослава Смірнова і Василь Мокан. Окрім того, делегати обрали новий склад Ради та Ревізійної комісії обласного осередку партії.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Новини