Олега Велікіна переобрано головою Київської обласної організації партії УДАР

26.12.2014 20:54

Головою Київської обласної організації політичної партії «УДАР» було переобрано керівника депутатської фракції «УДАР» в Київській обласній раді Олега Велікіна. Таке рішення одноголосно ухвалили делегати конференції Київської обласної організації «УДАРу».

Олег Велікін розповів, що в наступному році обласний осередок планує зосередитися на трьох основних напрямках діяльності: підготовці до місцевих виборів, подальшій розбудові партійної структури та допомозі українській армії.

«Своїми пріоритетними завданнями на 2015 рік ми визначили якісну підготовку до майбутніх місцевих виборів, в яких партія братиме участь самостійно, налагодження ефективного діалогу з місцевими громадами та громадськими і молодіжними організаціями у контексті реформування країни, а також розширення волонтерської діяльності наших активістів, які допомагають українським військовослужбовцям і добровольцям у зоні АТО», – наголосив він.

У свою чергу заступник голови Центрального виконавчого комітету партії «УДАР» Олексій Рябикін зазначив, що Київський обласний осередок партії є одним із найчисельніших в Україні, має розбудовану партійну структуру та широке представництво в органах місцевого самоврядування.

«Переконаний, що команда «УДАРу» в Київській області, яку очолює Олег Велікін, залишиться такою ж монолітною і завдяки довірі мешканців Київщини продемонструє високий результат на наступних місцевих виборах. Нашим спільним завданням є проведення реформ у державі, розвиток місцевого самоврядування та реалізація програмних засад партії, які приведуть країну до європейських і демократичних стандартів життя», – зауважив Рябикін.

На конференції також було обрано заступників голови Київської обласної організації «УДАРу», ними стали Мирослава Смірнова і Василь Мокан. Окрім того, делегати обрали новий склад Ради та Ревізійної комісії обласного осередку партії.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини