Кличко у Давосі: Україна сьогодні - форпост боротьби з сепаратизмом і тероризмом у Європі. І треба боротися з цими викликами спільно

21.01.2015 21:22

Україна сьогодні фактично є форпостом у боротьбі з агресивним сепаратизмом і тероризмом у Європі. І треба боротися з цими викликами спільно. Про це заявив лідер партії “УДАР”, мер Києва Віталій Кличко у коментарі журналістам після інтерактивної дискусії «Кінець демократії?» на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

“Сьогодні не можна залишати Україну наодинці з тими викликами, які перед нею стоять. Адже Україна зараз є, фактично, форпостом боротьби з агресивним сепаратизмом і тероризмом у Європі. І треба боротися з цими викликами спільно, бо ця зараза розповзається. Адже Україна - це держава в центрі Європи. І Схід України знаходиться не так далеко, як багато хто думає”, - підкреслив Віталій Кличко.

Він відзначив, що від того, як розгортатимуться події на Сході, залежить, чи переможуть європейські цінності і принципи. Залежить те, що буде робити світ у найближчі десятиліття: займатиметься інноваціями і розвитком чи витрачатиме кошти і сили на боротьбу з  сепаратизмом і тероризмом. “Повірте, я не перебільшую. Бо це є наша боротьба за демократію, щоденний бій на усіх рівнях, в якому ми не повинні залишитися наодинці”, - зауважив Кличко.

Під час дискусії лідер “УДАРу” відзначив, що українці засвідчили свій європейський вибір - і Революцією Гідності, і сьогодні на Сході країни гинуть патріоти за демократичне, європейське майбутнє своєї країни. Тому європейська співдружність має бути поруч з Україною на її шляху до Європи.

Київський міський голова також наголосив, що світовий бізнес повинен бути як ніколи активним в Україні, щоб допомогти нашій державі стати розвиненою і сильною. “Я як представник влади обіцяю, що ми зробимо все, аби успішні реформи відбулися. Щоб була зламана корупція і побудована правова система за європейським зразком. Але, для цього нам потрібна допомога Європи і демократичного світу, їх небайдужість до України”, - підкреслив Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини