Кличко: Європа очікує від політичних сил в українській владі єдності і злагодженої роботи для втілення реформ

30.01.2015 13:36

Сьогодні Європа очікує від політичних сил, представлених в українській владі, єдності і злагодженої роботи заради втілення реформ в Україні. Про це заявив лідер партії “УДАР”, мер Києва Віталій Кличко після зустрічі з радником канцлера Німеччини з зовнішньополітичних питань Крістофом Хойсгеном.

“Європа і, зокрема, Німеччина, підтримує нас і готова допомогти. Але, щоб успішні зміни в Україні відбулися, європейські політики наголошують, наскільки важлива сьогодні єдність і злагоджена робота політичних сил, які представлені в українській владі, - зазначив Віталій Кличко. – Бо якщо боротимуться усі між собою, ефективних реформ знову не буде. А в тій ситуації, в якій перебуває Україна, без термінових реформ держава втратить і територіальну цілісність, і суверенітет, і європейські перспективи”, - наголосив лідер “УДАРу”.

Під час зустрічі з радником канцлера з зовнішньополітичних питань йшлося про необхідні кроки для стабілізації ситуації в Україні та підтримку і готовність влади Німеччини допомагати у запровадженні реформ.

Також Хойсген наголосив, що від того, наскільки ефективно підуть реформи у столиці, залежатиме їх успіх в усій країні. “Успішна реформа міського управління у Києві має стати зразком для всієї України”, - зазначив Крістоф Хойсген.

Німеччина, як йшлося на зустрічі Віталія Кличка  з керівництвом Фонду Конрада Аденауера, направить до Києва провідних досвідчених експертів для допомоги у реформуванні комунальної сфери, зокрема і викорінення корупції в ній.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини