Ударівець назвав найважливіші питання останньої сесії Львівської обласної ради

23.02.2015 15:41

Під час останньої сесії Львівська обласна рада ухвалила низку важливих рішень, які дозволять упорядкувати економічне життя області. Про це в ефірі «Львів-ТБ» заявив депутат Львівської обласної ради від «УДАР» Іван Горон.

Серед позитивів депутат назвав те, що депутати облради оперативно та без затримок затвердили обласну програму соціально-економічного розвитку області. «Ця програма дає можливість громадам, які згадуються в цьому документі, уже зараз напрацьовувати механізми поповнення бюджету, не тягнучи час і не чекаючи до середини року. Бо раніше було так, що місцеві ради мали можливість щось змінювати лише в червні. Це дає підстави розраховувати, що хоча б у цій частині громади матимуть можливість працювати ефективніше», - відзначив депутат.

Також, за словами Івана Горона, важливим був розгляд Програми фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2015 рік. На переконання «ударівця», є всі підстави розраховувати, що кошти на цю програму будуть виділені, і роботи по ремонту доріг розпочнуться вчасно. «Залишається лише затвердити перелік доріг і починати роботу. Якщо ми втримаємо темп і в березні почнемо тендери на ремонт доріг, то це також буде хорошим показником діяльності облради», - додав гість програми.

Також, під час сесії депутати Львівської обласної ради рішенням сесії звернулись до Президента України, Верховної Ради України та Служби безпеки України з проханням втрутитись у ситуацію на ДП «НЕК «Укренерго», оскільки, на думку депутатів, кадрова політика держпідприємства загрожує національній безпеці Української держави.

Іван Горон також відзначив важливість звернення Львівської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо можливості передачі будівель та майна професійно-технічних і вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Львівської області. «Після останнього реформування, обов’язки по фінансуванню професійно-технічних училищ передали до компетенції місцевих громад, а майно і споруди залишились у державній власності. Відтак, депутати звернулись до уряду з проханням узагальнити та конкретизувати це питання – має бути один власник, або держава або громада. Адже зараз, відповідно до чинного законодавства, ми не маємо права як депутати обласної ради виділяти гроші, наприклад, на ремонт чи програми енергозбереження в будівлях, які нам не належать. Будемо сподіватись, що урядовці та депутати підуть нам на зустріч та відкоригують власні рішення в частині розширення прав місцевих громад», - наголосив Іван Горон.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Новини