Геращенко: Російське суспільство вже має нести відповідальність за агресивну політику своєї влади

25.02.2015 23:05

Народний депутат України, Уповноважений президента України з питань врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко звернулася до Європейського парламенту з проханням збільшити гуманітарну допомогу для України, спрямовану переселенцям Сходу. Про це вона заявила під час засідання Комітету парламентського співробітництва у Брюсселі.
Ірина Геращенко наголосила, що у війні, яку ведуть Росія та проросійські бойовики проти України, найбільше страждають українські жінки і діти, і саме вони потребують більш активної і адресної підтримки. 
 
Вона виступила з ініціативою найближчим часом провести в комітеті закордонних справ Європарламенту спеціальну дискусію щодо порушення прав жінок і дітей, злочинів проти них з боку бойовиків, і запропонувала європейським депутатам ініціювати адресні програми допомоги дітям, пораненим і постраждалим на війні. Ірина Геращенко поінформувала європейців, що сьогодні в Україні офіційно зареєстровані понад 1 млн. вимушених переселенців і ключовими залишаються проблеми їх забезпечення житлом і роботою. При цьому "ударівка" наголосила, що без вирішення питання військової і миротворчої допомоги Україні, гуманітарні програми і проекти не будуть ефективними. 
 
За її словами, Росія і проросійські терористи продовжують порушувати мінський протокол і захоплювати українські території, знищуючи школи, лікарні, житлові будинки.  "Ми очікуємо від європейської сторони підтримки ініціативи Президента про введення миротворчого контингенту на Донбас, як гарантії встановлення миру. Ситуація зайшла надто далеко і вимагає негайного реагування. Тільки так можна зупинити війну і гуманітарну катастрофу на Сході України", - вважає Геращенко. 
 
Народний депутат закликала посилити відповідальність за порушення прав людей, страждання дітей і жінок. Геращенко вважає, що санкції проти Росії мають бути посилені не лише в економічній сфері, але й через візові обмеження. При цьому вона висловила позицію, що сьогодні відповідальність за дії Росії має розділити і російське суспільство, яке підтримує свою владу. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини