«Ударівці» Алєксєєв та Фірсов пропонують парламенту створити ТСК щодо сприяння діяльності іноземних інвесторів в Україні

26.02.2015 14:34

Народні депутати - «ударівці» Сергій Алєксєєв та Єгор Фірсов ініціюють створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань сприяння діяльності іноземних інвесторів в Україні.

«Нестабільна політична ситуація, війна на Донбасі та економічна криза призвели до того, що прямі іноземні інвестиції в Україну значно скоротилися. Наразі в економіку нашої держави інвестують в кілька разів менше, ніж в інші країни Центральної та Східної Європи. Ми маємо вжити комплекс заходів для повернення довіри іноземних інвесторів до України, що дозволить пожвавити економічну ситуацію та пришвидшить вихід з кризи», - зазначив один з авторів законодавчої ініціативи, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.  

Депутат також наголосив, що залучення іноземних інвестицій є значно кращим способом здолати економічну кризу, ніж брати кредити, які висітимуть борговим тягарем над країною впродовж десятків років. Завданням Тимчасової спеціальної комісії є проведення комплексного аналізу ситуації в сфері інвестування, виявлення існуючих перешкод для іноземних інвесторів і розроблення на підставі цього проекту Закону України «Про відновлення довіри іноземних інвесторів до України». «Верховній Раді необхідно розробити концепцію забезпечення політичної, економічної та соціальної стабільності і передбачуваності в країні. Саме цього чекають від інвестори», - підкреслив Сергій Алєксєєв.  

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Новини