Юринець: Питання Карпатського регіону потребує активізації уваги євроспільноти

28.02.2015 15:48

Питання Карпатського регіону потребує активізації уваги євроспільноти. Це стосується і проблем охорони пам’яток, і розвитку інфраструктури, і екології, і економіки, і співпраці громад. Про це заявила народний депутат Оксана Юринець на відкритті Міжнародної конференції «Європа Карпат», яка відбувається у польському місті Красічин.

«Карпати – це серце Європи. Незважаючи на це, вони досі займають місце на периферії європейських інтересів», - наголосила представниця «УДАРу».

Виступаючи на конференції, Оксана Юринець наголосила на тому, що лише об’єднання спільних зусиль суспільств, парламентів, урядів і місцевої влади країн Карпатського регіону дасть можливість успішно просувати інтереси Карпат на європейському форумі.  

Найближчим партнером України у цьому питанні, за словами депутата, є Польща. Разом з поляками, вважає Оксана Юринець,  українці повинні розробити спільну програму залучення європейських ресурсів для розв’язання карпатських проблем.

«Для України ж одним із першочергових завдань має стати ухвалення урядової програми щодо розвитку Карпатського регіону, - зазначила представниця «УДАРу». -  Програма мала б сконцентрувати зусилля і держави, і органів місцевого самоврядування над розв’язанням усіх проблем, пов’язаних із Карпатами», - зазначила Юринець.

Участь у конференції беруть представники семи країн: України, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії та Сербії. Парламентарі, представники місцевої влади, громадськості, науковці обговорюють актуальні питання Карпатського регіону. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини