Сабов: Васильківська міська рада саботує прийняття важливих для міста рішень

02.03.2015 16:23

Міський голова Василькова, представник партії «УДАР» Сергій Сабов ініціював звернення від громади міста до Верховної Ради України щодо дострокового припинення повноважень Васильківської міської ради VI скликання.

За словами Сабова, в той час, як українське суспільство, як ніколи, потребує єдності, депутати Васильківської міської ради відверто ігнорують Конституцію та вітчизняне законодавство, а також регламент Васильківської міської ради. Із 43 міських депутатів майже половина саботують сесійні засідання. Такі дії ведуть до загострення соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації у місті Василькові.

«Через бездіяльність міської ради бюджет належним чином не наповнюється, разом з тим, ті гроші, що є у міському бюджеті, не розподіляються за призначенням, оскільки депутати голосують проти виділення коштів на ремонт об’єктів соціальної інфраструктури. Якщо депутати міської ради не виконують своїх повноважень, то це можна вважати зрадою інтересів територіальної громади, її жителів та усієї держави. Всупереч інтересам громади, депутати міської ради голосують проти затвердження заступників Васильківського міського голови, блокують важливі управлінські рішення. Така абсолютно неефективна міськрада повинна бути розпущена», - зазначив він.

«Ударівець» також зауважив, що 22 депутати з нинішнього складу Васильківської міської ради відкрито голосували за підтримку дій режиму Януковича під час Революції Гідності. Також депутати не підтримали з першого разу Постанову ВРУ про звернення до ООН, Європейського Парламенту, ПАРЄ і Парламентської Асамблеї ОБСЄ щодо визнання Російської Федерації державою-агресором. 

В «УДАРі» зазначають, що закон «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає можливість розпуску місцевих рад та призначення дострокових виборів при наявності рішення суду про те, що місцева рада порушила закон, ухваливши неправомірне рішення. В такому випадку ініціатива про розпуск ради виноситься міським головою на розгляд Верховної Ради.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини