У парламенті Великобританії відкрили виставку "Донбас: війна і мир"

06.03.2015 09:36

У парламенті Великої Британії відкрилася фотовиставка "Донбас: війна і мир", на якій зібрано роботи найкращих українських фотографів, зроблених на Донбасі. Виставка ініційована за сприяння народного депутата, Уповноваженого Президента з мирного врегулювання на Донбасі Ірини Геращенко та НСЖУ.

Виставку відкрив міністр у справах Європи Великої Британії Девід Лідінгтон, який у своїй промові визнав, що світ не завжди оперативно реагує  на ситуацію на Донбасі, але сьогодні солідаризується з Україною. Британський  уряд та парламент займають в цьому питанні спільну позицію.

На відкритті фотовиставки та інших заходах задля  привернення уваги британського політикуму  до ситуації в Україні та інформування їх про війну, були присутні група народних депутатів України та представники  українського уряду.

Ірина Геращенко підкреслила, що це не є громадянська війна і звернулася до британських колег із закликом  посилити санкції проти РФ, яка спонсорує цю війну. Також вона поінформувала про порушення мінських угод з боку РФ і бойовиків, про страждання цивільного населення, зокрема, жінок і дітей.

Серед інших питань, що піднімалися  під час заходів, були питання проведення реформ в Україні, робота нового українського парламенту, боротьба з корупцією. Також ішлося про збільшення технічної та фінансової допомоги Україні, у тому числі для активізації реформ та допомоги переселенцям.

Голова міжпарламентської групи друзів "Україна-Британія" Джон Віттінгдейл пообіцяв, що британські політики продовжуватимуть тиск на РФ доти, доки не буде прогресу у виконанні мінських угод. 

Також під час візиту делегації до Великої Британії відбулися зустрічі народних депутатів з представниками української громади Лондона. В Українському Інституті в Лондоні було організовано благодійний аукціон, на якому серед лотів були і фотографії з презентованої експозиції. За результатами аукціону вдалося зібрати більше 1600 фунтів на потреби Ірпінського реабілітаційного центру для військовослужбовців. Серед проданих фотографій і роботи фотографа Олександра Клименка, який також був присутній на заходах.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Новини