Депутати-"ударівці" вимагають від парламенту невідкладно створити ТСК для з’ясування всіх обставин спекуляцій на валютному ринку

06.03.2015 10:32

"Ударівці" вимагають створення в парламенті Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування імовірних злочинів та спекулятивних діянь, які призвели до стрімкого коливання курсу іноземних валют та девальвації гривні. Про це під час брифінгу повідомили народні депутати-"ударівці" Юрій Соловей та Сергій Каплін.

За словами Капліна, сьогодні необхідно притягнути до відповідальності тих, хто винен у валютних спекуляціях. "Єдиним інструментом, який може стати максимально об'єктивним та неупередженим  є створення Тимчасової слідчої комісії", - наголосив він. Каплін зауважив, що за попередніми консультаціями з експертами, те, що відбулося з курсом,  валют має ознаки злочину. Нардеп наголосив, що депутати від "УДАРу" проводитимуть консультації з представниками усіх інших фракцій для ухвалення позитивного рішення з цього питання.

В свою чергу народний депутат Юрій Соловей зауважив, що комісія має з'ясувати можливі факти економічних злочинів, які спричинили зниження курсу гривні. "В першу чергу, мова йтиме про діяльність російських банків, з'ясування питання щодо фіктивного імпорту, виведення валюти. Ми будемо ставити питання про відповідальність тих осіб, які покривали ці речі", - додав він. Юрій Соловей наголосив, що НБУ та уряд відповідальність за ситуацію на валютному ринку перекладають одне на одного. "Але відповідальність має бути спільною. І ми з'ясуємо, чиї дії призвели до того, що гривня втратила цінність. Ми зробимо все, щоб постанова про створення ТСК була розглянута вже найближчим часом", - додав Юрій Соловей.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини