Львівський УДАР: Зміни до бюджету, проголосовані в понеділок, демонструють, що уряд не має стратегії розвитку

06.03.2015 13:19

Попри очевидну потребу вносити зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», пропозиції, напрацьовані урядом не відповідають задекларованим цілям – реформування та модернізації економіки. Про це в ефірі радіо «Незалежність» заявив голова фракції «УДАР» у міській раді Львова Анатолій Крачковський.

«Ми мусимо визнати, що Кабінет Міністрів України, на жаль, при розробці пропозицій змін до бюджету керувався тим, як формально задовольнити вимоги Міжнародного Валютного Фонду, для того, щоб нам виділили черговий транш кредиту. Натомість, реальних кроків для впровадження реформ в Україні дуже мало. Таке враження, що основна програма уряду – це намагання прожити від кредиту до кредиту. Натомість, кошти, на мою думку, потрібно вкладати в довгострокові програми розвитку. Якби не парадоксально це звучало, але сьогодні для цілих галузей економіки склались доволі сприятливі умови для збільшення обсягів виробництва, виходу на європейські та світові ринки.  Це стосується і продукції агропромислового комплексу, легкої, харчової промисловостей. Саме цим має займатися уряд, але на жаль, він цього не робить», - наголосив Анатолій Крачковський.

Анатолій Крачковський, також, відзначив що депутати Львівської міської та обласної ради активно співпрацюють з колегами по партії з Верховної Ради України  для ефективного вирішення проблем регіону: «Депутатська група «УДАРу» не розчинилась у Блоці Петра Порошенка. У депутатів від «УДАРу» є власна позиція, вони дискутують з колегами, відстоюють свою позицію всередині фракції. Ми активно співпрацюємо з обраними на Львівщині депутатами від «УДАРу» для вирішення проблем громади Львова та області. У нас у всіх районах, а також, в місті працюють приймальні народних обранців, проводиться прийом виборців. Нардепи дослухаються і до пропозицій депутатів місцевих рад», - наголосив Анатолій Крачковський.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини