Продан: Рада не заслужила високої оцінки за перших сто днів

11.03.2015 11:08

Перші сто днів роботи парламенту не заслуговують на високу оцінку. Про це в ефірір телеканалу «Рада» заявила народний депутат Оксана Продан.

«Незважаючи на те, що були прийняті важливі закони, найвищих оцінок робота парламенту не заслуговує. Є рішення, які крок за кроком ведуть нас до європейської України, до якої ми всі прагнемо. Якщо ми говоримо про великі речі, зроблені парламентом, то одна з них – прийняття законів, які подав уряд для отримання кредиту МВФ. Коаліція проголосувала за ці закони, і вже сьогодні ми очікуємо рішення МВФ щодо кредиту. Стабілізувавши банківський сектор, ми зможемо перейти до кроків, яких чекає реальний сектор економіки», - наголосила Продан.

Втілення реформ в Україні, зазначила депутат, у різних сферах відбувається з різним успіхом. «Антикорупційна боротьба триває. Що стосується економіки – реформи тільки на старті. Якщо говорити про децентралізацію, то тут вони йдуть, але помалу і дуже пробуксовують. Виборче законодавство, яке також вкрай важливе, поки що жодним чином не змінене. Судова система почала реформуватися, але не загальному рівні», - підкреслила Продан.

Коментуючи ухвалення законів, необхідних для отримання кредиту МВФ, депутат відзначила, що єдине, чого вимагає фонд – жити відповідно тих грошей, які ми заробляємо. «Коли мова йде, наприклад, про пенсійний фонд, МВФ говорить, що ми повинні збалансувати його бюджет, тобто щоб доходи відповідали витратам. І уряд вибирає найбільш на його думку  оптимальний шлях. Так само, коли ми говоримо про «Нафтогаз», МВФ вимагає, щоб держава припинила фінансувати цю чорну діру і викидати кошти з бюджету на фінансування його дефіциту», - наголосила депутат.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Новини