Кличко: Ми відкриваємо Київ для розробки бізнес-планів для інвестицій у транспорт, парковки, переробку відходів, модернізацію системи центрального опалення, проекти з енергоефективності

11.03.2015 11:51

Київський міський голова, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко відкрив стенд Києва і представив інвестиційний потенціал української столиці на міжнародній виставці нерухомості MIPIM-2015, яка відкрилася у Каннах. Цього року в MIPIM беруть участь майже 4500 інвесторів з 93 країн світу.

“Ми зробили важливі кроки для перетворення Києва у місто цікаве для інвесторів. Ми побороли бюрократію у роботі з інвесторами, оновили інвестиційне агентство - принципи і філософію його роботи, залучили молодих і відданих справі професіоналів, які  б допомагали інвесторам і девелоперам, - зазначив мер Києва. - Наша команда почала реальну боротьбу з корупцією, зробила важливі кроки для поліпшення бізнес-клімату. Ми почали викривати і знищувати корупційні схеми. Сьогодні Київ №1 в Україні у сфері електронного урядування: наші зусилля в реформах онлайн-бюджету і електронних тендерів зроблять інвестиції максимально прозорими, а конкуренцію – чесною. Київ сьогодні як ніколи відкритий для бізнесу. А особисто я можу запропонувати підтримку, гарантії і захист для кожного інвестора”, - підкреслив Віталій Кличко.

Він відзначив, що Київське інвестиційне агентство, яке працює за принципом єдиного вікна, забезпечує прозорість роботи і спрощує доступ для усіх інвесторів та осіб, що звертаються за інформацією. 

Мер розповів, що на виставці у Каннах Київ пропонує інвесторам долучитися до наступних проектів: «розумні» зупинки транспорту, будівництво готелів та конференц-центрів, реконструкція лікарень та будівництво шкіл, LED-освітлення столичних вулиць, запровадження технологій енергозбереження, громадський транспорт, будівництво житла, переробку відходів, енергогенерацію, телекомунікаційну інфраструктуру. “Ми відкриваємо Київ для розробки бізнес-планів для інвестицій у транспорт, парковки, переробку відходів, модернізацію системи центрального опалення, проекти з енергоефективності, щоб зменшити залежність від імпортованих енергоресурсів та підтримати власну «зелену» енергоіндустрію”, - зазначив Київський міський голова.

У рамках MIPIM-2015 Віталій Кличко зустрінеться з потенційними інвесторами, топ-менеджерами низки провідних компаній, таких як UBS AG, Yellow & Company, Schneider Electric, Abu Dhabi Investment Authority (ADIA), TVO Capital Management та іншими. Під час зустрічей відбудеться презентація і обговорення конкретних проектів у Києві, що потребують залучення інвестицій.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Новини