«Ударівці» Борислава відремонтують БТР для десантників

11.03.2015 17:53

Волонтери місцевої організації «УДАРу» з міста Борислав на Львівщині відремонтують бронетранспортер для 80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України.

Бойову машину відвантажили для перевезення до Борислава, де його ремонтуватимуть місцеві майстри. З такою ініціативою активісти звернулись до керівництва військового підрозділу. Десантники погодились на допомогу від громади, таким чином уже за кілька тижнів полагоджений БТР повернеться до військових відремонтованим.

Зараз машина потребує серйозного ремонту. Окрім цього, волонтери планують встановити на бронетранспортер спеціальні захисні екрани, які захищатимуть корпус від ушкодження бронебійними снарядами.

Як відзначив ініціатор звернення до військових, депутат Бориславської міської ради, голова фракції «УДАРу» Олег Городиський, волонтери сподіваються на допомогу громади у ремонті машини.

«Ми побачили, що інші громади міст беруть такі машини, так би мовити, під свою опіку і вирішили також допомогти нашим військовим. Ремонт здійснюватимуть наші, бориславські майстри на добровільних засадах, безкоштовно. Приміщення та обладнання також використовуватимемо власне. Ми звертаємось до громади Борислава з проханням допомогти нам у цій роботі, оскільки багато вузлів та елементів БТРу є специфічними, і їх неможливо замінити аналогами, тож доведеться їх закуповувати. Відтак, нам знадобиться допомога громади та меценатів», – відзначив «ударівець».

Допомогти волонтерам погодився народний депутат-«ударівець» Ярослав Дубневич,  виділивши кошти на закупівлю запчастин до машини.

Раніше, за сприяння Дубневича, громада міста Рудки, що на Самбірщині, спільно з «ударівцями» вже відновили бронетранспортер для батальйону патрульно-постової служби «Львів». Зараз майстри з Рудок розпочали ремонт тягача для ракетної системи залпового вогню «Ураган».

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Новини