Пацкан: Дозвіл іноземцям служити в армії України дасть змогу залучати іноземних фахівців для підвищення рівня підготовки українських військових

12.05.2015 13:49

Ухвалення закону, який дозволить іноземцям служити в українській армії, дасть змогу залучити більшу кількість військових фахівців для підвищення рівня підготовки нашої армії. Про це журналістам в кулуарах парламенту заявив народний депутат-"ударівець" Валерій Пацкан, коментуючи ухвалення в першому читанні відповідного проекту закону.
"Сьогодні для української армії вкрай важливий іноземний досвід. І іноземні військові фахівці можуть допомогти підвищити рівень української армії", - сказав Пацкан. Він наголосив, що останніми роками українську армію навмисне розвалювали. "У нас були два міністри оборони з російським громадянством", - сказав "ударівець". 
 
Валерій Пацкан зауважив, що всім іноземцям, які сьогодні разом з нашими військовими захищають Україну, потрібно віддати належне. "І ухвалення цього закону надає право іноземцям, які виявили бажання вступити до лав нашої армії, мати певний статус", - додав він.
 
Водночас, підкреслив народний депутат, необхідно припинити всі інсинуації, оскільки ухвалення закону не означатиме, що Україна в такий спосіб переховуватиме злочинців, які втекли від покарання в тій чи іншій країні. "Крім того, я не думаю, що буде колосальний притік військових іноземців. Ми вже на сьогодні маємо низку подань від добровольчих батальйонів та Збройних Сил України щодо надання громадянства деяким особам. А ухвалення цього закону дасть можливість іноземним військовим мати певний статус", - додав Валерій Пацкан. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини