Горон: Збільшення енергоощадності приміщень та будівель має стати загальнодержавною політикою

13.05.2015 12:46

Збільшення енергоощадності приміщень та будівель має стати загальнодержавною політикою та об’єднати зусилля кожного громадянина і держави. Про це заявив депутат Львівської обласної ради від партії «УДАР» Іван Горон в ефірі телеканалу Львів-ТБ.

Зокрема, депутат наголосив, що держава повинна забезпечити комплексний підхід до зменшення енергозалежності України. Такий підхід має полягати у врахуванні інтересів і споживачів, і підприємців і державних установ.

«Зараз потрібно підходити комплексно до питань утеплення об’єктів, тобто, одночасно заміняти, наприклад, склопакети, систему опалення. Потрібно вивчати можливість альтернативних видів опалення. Наприклад, встановлення колекторів з сучасними теплонасосами, які дають значну економію, що встановлюються за кошти Європейського союзу», - зазначив «ударівець».

Іван Горон запропонував розробити положення, відповідно до якого при монтажі альтернативної системи опалення в школах, садочках, або на інших соціальних об’єктах, стара система опалення також залишалася б, як запасна.

«Ударівець» відзначив, що треба розглядати комплексно проблему позбавлення енергозалежності від Росії, враховуючи і потенціал альтернативних джерел енергії, і способи зменшення енергоємності виробництва, і збільшення коефіцієнту теплозбереження в будівлях.

«Для того, щоб зменшення витрат на опалення набуло загальнодержавних масштабів, необхідна підтримка держави. Потрібно приймати програми на законодавчому, урядовому рівні, які дали б можливість людям провести модернізацію будівель, мереж, замінити вікна, двері, утеплити будинки. І лише тоді говорити про підняття цін. А у нас, на жаль, поки що все відбувається навпаки», - наголосив Іван Горон.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини