Каплін: Міліціонерів, СБУшників і податківців хочуть звільняти без погодження з профспілками

13.05.2015 13:15

Народний депутат Сергій Каплін заявив, що наразі в Україні грубо порушуються права членів профспілкових організацій правоохоронних органів. Так, на сьогодні керівники правоохоронних органів з власної ініціативи та без погодження з профспілками можуть звільняти працівників органів внутрішніх справ, СБУ, Державного бюро розслідувань, податківців. Сергій Каплін наголосив, що це напряму порушує трудові права правоохоронців. Тому нардеп зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає скасування таких норм.

«У Трудовий кодекс, Закон «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та Прикінцеві положення Закону «Про прокуратуру» внесена норма, яка порушує Конституцію, права правоохоронців і профспілкових організацій. Так, керівництво правоохоронних органів без погодження з профспілками може звільняти міліціонерів, СБУшників, податківців і працівників Державного бюро розслідувань. По суті, така норма порушує Конституцію, яка забороняє звужувати існуючі права і гарантує рівність всіх профспілок перед законом. А в цьому випадку профспілки правоохоронців опинилися безправними», - зазначив Сергій Каплін, голова міжфракційного об’єднання «За профспілки».

У зв’язку з цим Каплін зареєстрував у Верховній Раді законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо права на профспілковий захист при звільненні працівників правоохоронних органів». Він скасовує існуючу норму, яка порушує трудові права працівників правоохоронних органів.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини