Колєсніков: Підтримка волонтерів - це інвестування в безпеку і мир

18.05.2015 11:48

Голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков спільно з волонтерами та громадськими організаціями проведуть у Дніпропетровську інформаційну акцію, спрямовану на підтримку волонтерського руху та привернення уваги до діяльності волонтерських центрів. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

«Дніпропетровськ став одним із лідерів в організації волонтерського руху, надання допомоги нашим бійцям. Це - синергія патріотів, представників нового покоління, завдяки якій відродилася і зміцніла українська армія! Як член спецбатальйону МВС «Торнадо» я розумію, наскільки цінна і необхідна робота активістів», - зазначив Руслан Колєсніков.

Очільник “УДАРу” на Дніпропетровщині наголосив, що сьогодні вкрай важливо не знижувати темпи допомоги тим, від кого залежить мир і благополуччя, хто стримує просування агресора. «Спільно з представниками громадських організацій ми проведемо неполітичну акцію, спрямовану на підтримку волонтерського руху, привернення уваги до діяльності волонтерських центрів. У рамках цієї акції роздамо декілька десятків тисяч інформаційних листівок із координатами для передачі допомоги. Крім того, на інформаційних стендах ми проілюструємо основні епізоди тих подій, які відбуваються у зоні АТО», - відзначив волонтер-“ударівець”.

Голова Дніпропетровського обласного осередку партії «УДАР» зауважив: жителі Дніпропетровська повинні розуміти, що мирна ситуація в місті безпосередньо залежить від їхніх земляків, які цілодобово несуть бойове чергування на східних кордонах України. «Їм потрібні тепловізори, обмундирування, засоби зв'язку, продовольчі товари, питна вода та багато іншого. У цій ситуації цінна кожна гривня, будь-яка посильна допомога, передана у фонд оборони. Це - інвестування у власну безпеку та мир для рідних і близьких», - підкреслив Руслан Колєсніков.

Він зауважив, що акція на підтримку волонтерського руху відбуватиметься з 19 по 22 травня в різних районах Дніпропетровська та в центральній частині міста.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини