Ударівці пікетували Сумське обласне УМВС з вимогою пришвидшити розслідування справи щодо зникнення голови обласної організації Лихмана

18.05.2015 15:28

Сумські «ударівці» пікетували управління УМВС в Сумській області з вимогою пришвидшити хід розслідування справи щодо зникнення голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Лихмана.

«Ми зібралися, аби нагадати міліції, органам прокуратури, що саме рік тому, за досі нез’ясованих обставин, зник голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман, який на той час очолював обласний передвиборчий штаб кандидата в Президенти України Петра Порошенка», – наголосив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

Лантушенко наголосив, що минув рік, але ні сім’я, ні близькі, ні однопартійці Лихмана нічого не знають про місце його перебування та про обставини розслідування цієї резонансної справи.

 «Своєю акцією хочемо нагадати правоохоронцям, що ми не опускаємо руки та чекаємо від них зрушення у справі пошуку Сергія Лихмана. Результативних дій від правоохоронців чекає не тільки сім’я Сергія, а й сотні однопартійців по всій області», – зазначила голова виконкому Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Інна Сопітько.

«Ударівці» також закликали припинити спекуляції щодо нібито інсценування зникнення Лихмана. По завершенню акції «ударівці» поспілкувалися з начальником УМВС України в Сумській області Анатолієм Річкалем про хід розслідування справи зникнення Сергія Лихмана та передали звернення Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» до керівництва УМВС в Сумській області з вимогою в подальшому інформувати про нові подробиці та хід розслідування справи.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини