УДАР: Депутати Дніпропетровської міськради уникають звітності перед виборцями

20.05.2015 12:01

Дніпропетровська міськрада - найбільш закрита і непідконтрольна громадськості структура. І чиновники і депутати своєю діяльністю наочно демонструють, що не мають ні найменшого бажання працювати прозоро. До нинішнього часу жоден з депутатів міськради не захотів провести публічний звіт перед виборцями, запровадити практику зустрічі з людьми в новому форматі. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

«Місяць тому ми звернулися до депутатів Дніпропетровської міської ради з пропозицією ввести практику публічної звітності перед виборцями. Нами було запропоновано встановити графік таких слухань, на які вільно могли б прийти представники ЗМІ та громадських організацій. У порівнянні з досвідом минулих років - це був би реальний крок до відкритості та публічності влади, демонстрації намірів депутатів до готовності працювати в нових умовах», - сказав він.

У партії «УДАР» відзначають, що жоден з депутатів так і не виявився готовим продемонструвати відкритість намірів.

«Тепер ми звертаємося до депутатів Дніпропетровської обласної ради з тією ж пропозицією. Давайте міняти формат роботи і практику комунікації з виборцями - адже це відповідає демократичним стандартам і запитам українського суспільства. Тут немає нічого нездійсненного і надприродного - всього лише публічні зустрічі і звітність перед виборцями в присутності ЗМІ. Людям буде дуже цікаво, чим займалися депутати кілька років», - заявив Колєсніков.

В «УДАРі» наголошують, що виборці повинні знати, як депутат відпрацював свою каденцію, чи підтримував антинародні рішення, чи брав участь у корупційних схемах, як голосував за ключові проекти для Дніпропетровська та області.

«Одна справа, коли про роботу депутатського корпусу пишуть ЗМІ, абсолютно інша справа, коли перед обличчям людей - один на один - ти звітуєш перед тими, хто довірив тобі свої голоси. Жителі Дніпропетровщини добре знають проблеми округів і оперативно зможуть дати оцінку ефективності та діяльності депутата. Це підвищить відповідальність останніх на майбутніх місцевих виборах, дозволить людям зробити правильний вибір цієї осені», - резюмував Руслан ‎Колєсніков.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини